KOSMETOLOG

MARTA WOJCIECHOWSKA

img_20170127_1411211jpg

Pochodzę z Wrocławia, gdzie ukończyłam Wyższą Szkołę Fizjoterapii Andrzeja Czamary na kierunku kosmetologia oraz Dolnośląską Szkołę  Wyższą na kierunku Zarządzanie i Marketing. Podczas studiów dokształcałam się także na licznych kursach, szkoleniach. Doświadczenie w zawodzie zdobyłam pracując w renomowanych salonach wrocławskich.

Po przeprowadzce do Gorzowa Wielkopolskiego spełniłam moje największe marzenie o własnym gabinecie kosmetycznym. W wyborze sprzętu i kosmetyków kierowałam się przede wszystkim zasadą, że zabiegi mają przynosić rzeczywiste efekty. Wsłuchując się w potrzeby klientów wciąż poszerzam swoją wiedzę oraz ofertę gabinetu. Moją pasją jest kosmetologia estetyczna, m.in.: peelingi chemiczne, mezoterapia, i w tym kierunku pragnę się rozwijać.

Profesjonalizm, dokładność i indywidualne podejście do klienta to gwarancja efektów mojej pracy dająca mi ogromną satysfakcję. Dokładam wszelkich starań aby czas spędzony w Fanaberii zapewnił Państwu nie tylko satysfakcję ze swojego wyglądu ale także relaks i dobre samopoczucie.


Zapraszam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z moich usług

mgr Marta Wojciechowska

prev next